Tilsette Klepp bibliotek

 

Namn Stilling Telefon E-post
Aud Jorunn Hakestad Biblioteksjef 51429871  aud.jorunn.haugen.hakestad@klepp.kommune.no
Elisabeth Kolstø Bibliotekar 51 42 98 72 elisabeth.kolsto@klepp.kommune.no
Maren Johanne Lauvås Nygård Barnebibliotekar 51 42 98 73 maren.johanne.lauvas.nygard@klepp.kommune.no
Reidun Ihle Pedersen Bibliotekar 51 42 98 75 reidun.ihle.pedersen@klepp.kommune.no
Marta Hogstad Friis Bibliotekar 51 42 98 74 marta.hogstad.friis@klepp.kommune.no
Ragnhild Rørstad Bibliotekar 51 42 98 73 ragnhild.rorstad@klepp.kommune.no

Tilsette Sola bibliotek

 

Namn Stilling Telefon E-post
Gunhild Blindheim Bergo Avdelingsleder barn og ungdom 51 65 34 74 gunhild.blindheim.bergo@sola.kommune.no
Kari Kolnes Avdelingsleder voksen 51 65 34 56 kari.kolnes@sola.kommune.no
Kirsti Hammer Bibliotekassistent 51 65 34 73 kirsti.hammer@sola.kommune.no
Linda Sivertsen Konsulent 51 65 34 75 linda.sivertsen@sola.kommune.no
Randi Myklebust Biblioteksjef 51 65 34 72 randi.myklebust@sola.kommune.no
Richard Tøsse Kreativ konsulent
Rune Håheim Avdelingsleder merkantil 51 65 33 79 rune.haheim@sola.kommune.no
Torhild Sunde Førstesekretær 51 65 34 77 torhild.sunde@sola.kommune.no

Tilsette Tananger filial

 

Namn Stilling Telefon E-post
Sigbjørn Schibstad Avdelingsleder Tananger 51 29 15 90 sigbjorn.schibstad@sola.kommune.no
Steinar Lerstøl Konsulent 51 29 15 90 rolf.steinar.lerstol@sola.kommune.no

Tilsette Time bibliotek

 

Namn Stilling Telefon E-post
Anne-Lise Brådland Saksbehandler 51 77 60 23 anne.lise.bradland@time.kommune.no
Aud Søyland Kristensen Biblioteksjef 51 77 61 75 / 91383416 aud.kristensen@time.kommune.no
Eli Dallavara Haugstad Avdelingsbibliotekar – lokalsamling 51 77 61 72 eli.dallavarahaugstad@time.kommune.no
Ingeborg Bjelland Bibliotekar
Ingrid Bie Helgesen Bibliotekar 51 77 61 73
Kristine Helgesen Ungdomsbibliotekar 51 77 60 23
Kitty Obrestad Saksbehandler 51 77 61 58
Oddny Torvanger Heggen Avdelingsleder barn 51 77 61 74
Olav Magne Voll Avdelingsbibliotekar – fag vaksne 51 77 62 81
Pia Kaldheim Formidlar 51 77 61 59

 

Translate »